Системи мережевого відеоспостереження, також часто називані системами відеоспостереження на базі IP, використовують провідну або бездротову IP-мережу як середовище передачі відео, аудіо та інших даних. За допомогою технології Power over Ethernet (PoE) через мережу також можна здійснювати живлення пристроїв мережевого відеоспостереження. 

Система мережевого відеоспостереження дозволяє переглядати та записувати відео з будь-якої точки мережі. Базовими компонентами системи мережевого відеоспостереження є мережева камера, мережа, сервер та система зберігання, а також ПЗ для управління відео. Мережеві камери створені на основі комп'ютерів, тому вони мають можливості, недоступні аналоговим камерам. 

Мережева камера та ПЗ для управління відео - це основа для рішення з охоронного IP-відеоспостереження. Мережа, системи зберігання та сервери - стандартне ІТ-обладнання. Можливість використання звичайного серійного обладнання - одна з основних переваг мережевого відео. Інші компоненти системи мережевого відеоспостереження включають різноманітні аксесуари: корпуси для камер, інжектори живлення за технологією PoE.

Переваги системи мережевого відеоспостереження:

  1. Віддалений доступ.
  2. Висока якість зображення. Мегапіксельна роздільна здатність. Вбудований інтелект на рівні мережевих камер.
  3. Цифрове перетворення зображення відбувається лише один раз, безпосередньо в мережевій камері.
  4. Управління подіями.
  5. Розширюваність та гнучкість системи.
  6. Технологія Power over Ethernet (PoE).
  7. Захищеність переданої інформації.


Сфера застосування мережевого відеоспостереження:

На сьогодні існує велика кількість сфер застосування для систем IP-відеоспостереження. Вони допомагають значно знизити втрати у роздрібній торгівлі, що виникають через крадіжки, підвищити рівень безпеки персоналу та оптимізувати управління магазином. Їх легко інтегрувати з системою електронного спостереження за товарами та касовими терміналами для спостереження та запису будь-якої активності, що призводить до втрат. Система дозволяє швидко виявляти потенційні проблеми та хибні спрацьовування.

Системи мережевого відеоспостереження допомагають підвищити безпеку персоналу та загальну безпеку в аеропортах, на шосе, вокзалах у автобусах, поїздах, круїзних кораблях та інших транспортних засобах. У різних закладах від дитячих садків до університетів вони знижують кількість випадків вандалізму та підвищують рівень безпеки персоналу та учнів.

Мережеве відео може використовуватися для спостереження та підвищення ефективності на виробничих лініях, у процесах та логістиці, для охорони складських приміщень та управління запасами. Також за допомогою мережевого відео можна проводити віртуальні конференції та отримувати віддалену технічну підтримку.

Системи мережевого відеоспостереження -- один із найефективніших засобів боротьби зі злочинністю та захисту громадян. Вони можуть застосовуватися для виявлення правопорушень та зменшення їх кількості. Використання бездротових мереж дозволяє ефективно розміщувати систему мережевого відеоспостереження по всьому місту. Ці пристрої застосовуються для захисту громадських будівель: від музеїв та офісів до бібліотек і в'язниць. Камери, встановлені на входах і виходах з будівлі, дозволяють вести цілодобове спостереження за всіма відвідувачами.

IP-відеоспостереження є економічно ефективним рішенням для підвищення рівня безпеки персоналу, пацієнтів та відвідувачів, а також медичного обладнання. Наприклад, уповноважені співробітники установ охорони здоров'я можуть переглядати відеозображення з декількох місць у реальному часі, фіксувати активність, а також дистанційно надавати допомогу.

Нарешті, мережеве відео використовується для забезпечення безпеки у філіях банків, у головному офісі та на місцях установки банкоматів. Охоронне відеоспостереження давно застосовується у банках, і хоча більшість з цих систем є аналоговими, системи мережевого відеоспостереження починають своє проникнення у сфери, де необхідна висока якість зображення та простота ідентифікації відвідувачів за відеозображенням.

Компанія ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» пропонує наступні послуги:

Проєктування та монтаж системи мережевого відеоспостереження.

Рішення під ключ, яке включає в себе:

  1. Попереднє обстеження об'єкта кваліфікованим інженером компанії. Визначення ключових завдань майбутнього проєкту, визначення мети спостереження: загальний вигляд чи деталізоване зображення, визначення ключових зон, що потребують спостереження.
  2. Підбір та узгодження обладнання з Замовником.
  3. Формування комерційної пропозиції для Замовника.
  4. Розробка проєкту системи мережевого відеоспостереження.
  5. Реалізація проєктного рішення.


Наші проекти:

  1. Побудова системи мережевого відеоспостереження для складу та офісу компанії ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА».
  2. Поставка обладнання та впровадження системи мережевого відеоспостереження компанії «Укрнафта»,