Послуги від національного лідера рынку СКС

ДП "ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА", що входить до ТОП-3 системних інтеграторів країни за рівнем компетенції, досвіду та ключових фінансових показників, має унікальну експертизу в галузі впровадження СКС.

Структуровані кабельні системи

Структурована кабельна система (СКС) є телекомунікаційною інфраструктурою локальної мережі, що призначена для передачі цифрової, голосової та відеоінформації, а також надання інших телекомунікаційних послуг.

Системи вентиляції та кондиціонування

Кондиціювання та вентиляція є невід'ємною складовою інженерної інфраструктури будь-якого центру обробки даних (ЦОД)

Система технічного захисту інформації

Технічний захист корпоративної інформації є невід'ємним компонентом комплексної системи забезпечення інформаційної безпеки та сприяє мінімізації існуючих інформаційних ризиків.

Система електропостачання

Компанія ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» пропонує цілу низку послуг у галузі розробки та впровадження систем електропостачання – сукупності електроустановок, призначених для забезпечення споживачів електричною енергією.

Система мережевого відеонагляду

Системи мережевого відеоспостереження, які часто називають системами відеоспостереження на базі IP, використовують проводову або безпроводову IP-мережу як середовище передачі відео, аудіо та інших даних.

Системи пожежної сигналізації, газового пожежогасіння

Система пожежної сигналізації (ПС) є основним елементом у системі безпеки об'єкта. У функції ПС входить виявлення пожежі на стадії загорання і видача сигналу тривоги.

Системи диспетчеризациії та моніторингу

Автоматизована система управління технологічними процесами (АСУ ТП) – група рішень, технічних та програмних засобів, призначених для автоматизації управління технологічним обладнанням на промислових, цивільних та адміністративних об'єктах.

Інтегрований комплекс безпеки

Інтегрований комплекс безпеки – це сукупність системи охоронної сигналізації, системи відеоконтролю та системи контролю доступу, що діють спільно та об'єднані для виконання завдань охоронного призначення.