Централізоване керування політиками безпеки

Розвитку бізнес-процесів сучасного підприємства притаманне ситуативне розширення службових обов'язків, наявніст великої кількості службових ролей, зміна профілю робочого місця та використання різноманітних методів доступу до корпоративних ресурсів.

Моніторинг інформаційної безпеки (SIEM)

Різноманітна природа бізнес-процесів сучасних підприємств та необхідність відповіді на виклики їх безпеки, що виникають, вимагають організації системи захисту у режимі реального часу.

Керування обліковими записами (IdM)

У ІТ-середовищі сучасних середніх та великих компаній та організацій застосовують різні інформаційні системи, кількість яких може досягати кількох сотень.

Керування мобільними пристроями

Удосконалення технологічності робочого процесу обумовлює бурхливе зростання кількості клієнтських додатків із зручним інтерфейсом, розрахованим на застосування не тільки ноутбуків, а й мобільних пристроїв, насамперед планшетних комп'ютерів та смартфонів.

Мережева безпека

Безпека в корпоративних мережах забезпечує захищену передачу даних і віддалений доступ до мережі.

Протидія витокам інформації (DLP)

Для сучасних підприємств є актуальним завдання захисту інформації. За оцінками експертів загроза безпеці інформації виходить, насамперед, від своїх співробітників, й найчастіше вона носить не зловмисний характер. 

Захист від DoS/DDoS-атак

Будь-яка організація, що використовує мережу Інтернет для ведення бізнесу, потребує захисту своєї ІТ-інфраструктури від DDoS-атак. DDoS-атаки – це атаки на відмову у доступності ІT-інфраструктури або сервісів організації.