Шлях до вершини

З перших років незалежності Україна взяла курс на повноцінну світову інтеграцію, що вимагало ефективної та повноцінної інформатизації всіх сторін життя суспільства та держави, найважливіших галузей економіки країни.

Бізнес ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» розпочався у 1993 році з організації поставок затребуваного в Україні високотехнологічного обладнання та програмного забезпечення, впровадження апробованих ІТ-рішень, навчання персоналу державних органів та приватних компаній, організації сервісної підтримки.

Бізнес компанії від початку побудований на основі найкращих світових стандартів. Саме тому ми першими в Україні розпочали успішно реалізовувати складні проекти у галузі системної інтеграції. Завдяки ретельно вибудованій стратегії розвитку сьогодні ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» міцно посідає місце серед провідних системних інтеграторів України, пропонуючи унікальні для вітчизняного ринку рішення на основі кращих світових технологій.

Сьогодні ми міцно займаємо місце серед ТОП-3 провідних системних інтеграторів України.

За час розвитку компанія ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» успішно реалізувала цілу низку новаторських проектів, багато з яких відзначені престижними нагородами та дипломами. Маючи інтелектуальний потенціал української інженерної еліти, західні стандарти бізнесу та міцні партнерські відносини з провідними світовими виробниками, наша компанія стала одним з безумовних лідерів економіки України в ІТ-галузі.

Компанія ДП «ЕС ЕНД ТІ УКРАЇНА» пропонує не просто сучасний інструментарій для підвищення ефективності бізнесу: системи управління, інфраструктурні рішення, засоби телекомунікацій. Ми робимо більше: ми беремо на себе відповідальність за високу прибутковість та безумовну стабільність бізнесу наших партнерів.

Гарантія вашого успіху – системи, які ми впроваджуємо сьогодні!

Фінансова звітність за 2020 рік. Звіт незалежного аудитора